Jak składać zamówienia ?
 
ZAMÓWIENIA W SKLEPIE STACJONARNYM
 
UWAGA!!! Zamówienia świąteczne z odbiorami w dniach 20-23 grudnia zbieramy do wyczerpania asortymentu, po 17 grudnia nie przyjmujemy zamówień na powyższe dni.  
Zamówienia świąteczne zbieramy tylko i wyłącznie poprzez email swiatecznypochleb@gmail.com lub w sklepie stacjonarnym. 
Dodatkowe informacje w kalendarium.

ZAMÓWIENIA NA CHLEB Zamówienia poprzez facebook przyjmujemy do 17.00 w dzień poprzedzający odbiór. Zamówienia SMS przyjmujemy na numer 518-840-255 do godziny 17.00 w dzień poprzedzający odbiór. UWAGA! Zamówienie złożone przez facebook po godzinie 17:00 traktowane jest jak rezerwacja pieczywa z półki, sprawdzane jest dopiero rano w sklepie i dostępność towaru może być ograniczona. Tylko potwierdzone zamówienia będą realizowane.

ZAMÓWIENIA NA SŁODYCZE Słodycze z publikowanej listy można rezerwować analogicznie do zamówień chleba. Przy zamówieniach konkretnych ciast / ciastek należy powiadomić nas przynajmniej na dwa dni przed planowanym odbiorem, tylko wtedy jesteśmy w stanie zapewnić dostępność wybranych wyrobów. Odbiory w sklepie stacjonarnym na Al. Marcinkowskiego 20 od godziny 9:00 do 19:00 od wtorku do piątku. Zapraszamy POCHLEB !
 
Drodzy Pochlebcy! System zamówień został wprowadzony dla Waszej wygody, mimo iż jest to dużo dodatkowej pracy dla nas. Zasady z nimi związane stworzyliśmy, by minimalizować powstawanie pomyłek. Jesteśmy jednak tylko ludźmi i mogą się one zdarzyć. Jest Was bardzo wielu, a nas jedynie kilkoro. Robimy co możemy, by ułatwić Wam zakupy, ale jeśli zamawianie nie sprawdza się dla Ciebie zachęcamy do odwiedzania naszego sklepu stacjonarnego od rana.

 

SKLEPY PARTNERSKIE

Nasze produkty możesz także kupić w innych lokalizacjach. By dowiedzieć się więcej zapytaj o szczegóły w wybranym sklepie.
Sprawdź więcej: https://www.pochleb.pl/pl/i/Sklepy-Zewnetrzne/22

 

ZAMÓWIENIA W SKLEPIE INTERNETOWYM

RUSZAMY ZE SPRZEDAŻĄ ONLINE w drugim tygodniu października. Zamów wybrane produkty z zakładki SKLEP na naszej stronie do wtorku do godziny 17:00, a w piątek zamówienie trafi pod wybrany adres.

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl